Masaż Kobido kurs to poznanie japońskich rytuałów. Masaż polega na wyjątkowym liftingu skóry twarzy. W zamierzchłych czasach masaż kobido był zajęty jedynie dla kobiet wysoko urodzonych.
Masaż Kobido kurs na czym polega?
Doświadczysz na nim sekrety masażu tkanek głębokich. Masaż kobido kurs pomoże Cię nauczyć się czterech podstawowych kroków spośród których się składa masaż:

  • 1.Masaż Kobid kurs ta cześć zabiegu prowadzona jest bez żadnego nawilżenia. Jej celem jest masaż tkanek głębokich i zniwelowanie zmarszczek mimicznych.
  • 2.Masaż Kobid kurs ta cześć doprowadza do poprawy ukrwienia skóry. Jest ona bardziej uspokajająca, a masaż robi się niewątpliwie niezwykle delikatny.
  • 3 Masaż Kobid kurs ta cześć zwana liftingiem twarzy oraz robi się w niej takie ruchy jak ugniatanie czy podszczypywanie. Metod jest wiele, a wszystkie możesz zrozumieć właśnie na kursie.
  • 4. Ostatni element – masaż Kobido kurs to akupresura liftingująca. Podczas tego kroku osoba rehabilitująca koncentruje się na danych elementach na buzi, tak aby pobudzić wyselekcjonowany mięsień.

Pełny masaż twarzy, jak również karku, składa się z ponad stu ruchów, których wykonanie wymaga dokładności oraz wiedzy na temat budowy mięśni, powięzi i skóry. Praca specjalisty jest tutaj bardzo znacząca, a jego doświadczenie na 100% będzie niezwykłym plusem.
Masaż Kobido kurs https://med-coach.pl/szkolenia-kursy/physiokobido-fizjoterapia-estetyczna-dla-profesjonalistow/781 jak prędko pojawiają się wyniki?
Można je już zauważyć po pierwszym zabiegu.

Masaż Kobido kurs nauczysz się na nim ja szybko osiągnąć świetny wynik w wypełnianiu zmarszczek. Rysy i zmarszczki stają się trochę mniejsze, a buzia prezentuje się na odświeżoną. Kolejne zabiegi pobudzają i umacniają ten skutek. Niweluje napięcia mięśni twarzy, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych. Dzięki zabiegowi na głębokich strukturach mięśni, zmniejsza się widoczne efekty starzenia się skóry, łagodzi ich pogłębianie. Stymuluje metabolizm komórkowy, przyczyniając się do większej regeneracji skóry
Jakie są przeciwwskazania?

  • ropne zmiany skórne,
  • uszkodzony naskórek,
  • skóra z widocznymi przebarwieniami,
  • aplikacja botoxu (do 2 tygodni po zabiegu)

Masaż Kobido kurs na nim pojmiesz, że wpływanie na granicy bólu i późniejsza satysfakcja pacjentki na 100% tobie jako masażyście przyniesie dużą radość. Wszystkie ruchy są robione w dobrej kolejności i są dobrze zaplanowane. Masaż Kobido kurs to nie tylko pozbycie się zmarszczek czy ujędrnienie skóry, ale to też rytuał piękna oraz zdrowia. Masaż Kobido kurs na nim opanujesz nie tylko atuty wykorzystywania tego rodzaju masażu, jednak również dowiesz się kiedy i jak możesz go używać. Można wykonywać go również rano, jak i wieczorem, po zabiegu nie ma konkretnych śladów. Dodatkowo sam masaż jest nieinwazyjny i bezbolesny, co dla wielu będzie ważną zaletą. Rytuał można wykonywać wieku. U kobiet młodszych masaż będzie działał prewencyjnie, wpływał na utrzymanie jędrności oraz sprężystości skóry. W przypadku starszych osób masaż Kobido kurs pozwala osiągnąć rezultaty widoczne od razu. Każdy z nas reaguje inaczej, nasze ciała są inne, mamy inne nastawianie do standardowych form pielęgnacyjnych i odmładzających.